Sklep Dla Ogrodu referencje

Od 2017 roku współpracujemy z GreenWeb przy pozycjonowaniu naszego sklepu internetowego. Wyniki działań są bardzo dobre, z roku na rok kilkukrotnie rośnie zarówno ruch na sklepie, jak i sprzedaż. Ze względu na świetne wyniki i wysokie zaangażowanie w rozwój naszego sklepu polecam współpracę z GreenWeb każdemu właścicielowi sklepu internetowego.

Przemysław Hirsch, Właściciel - Sklep Dla Ogrodu

GreenWeb to firma, którą polecam z całego serca, bo jej założycielka to serce przez lata dawała mojemu biznesowi. Zawsze była wsparciem i doradzała najlepiej jak potrafiła.

Jej wiedza i doświadczenie pozwoliło mi uniknąć wiele błędów, a jej zaangażowanie pozwoliło nadać mojemu biznesowi wielu ciekawych rozwiązań, które stały się przełomowe.

Agnieszka Pocztarska, Właścicielka - Czytamy Etykiety

referencje poznań lab

GreenWeb wspiera nas od 2 lat w obszarze promocji szkoleń dla lekarzy w przestrzeni Internetowej.

Nasza strona – stworzona wspólnie z Green Web, postrzegana jest przez naszych klientów jako bardzo przejrzysta i profesjonalna – pozwala szybko dotrzeć lekarzom do interesujących ich szkoleń.
Dzięki wskazówkom oraz działaniom Green Web pozycja naszej strony sukcesywnie rośnie, co przekłada się na większą widoczność naszej firmy i pozyskiwanie nowych klientów.
Green Web jest firmą bardzo kompetentną, nastawioną na oczekiwania klienta i szukanie odpowiednich rozwiązań. Kontakt z firmą jest szybki, bezproblemowy, a relacje bardzo życzliwe. Polecamy!
Katarzyna Zimna-Gawlas Prezes - Poznań LAB

Poradnik Ogrodniczy referencje

Są takie momenty, kiedy docieramy do pewnego sufitu. Nie wiemy jak osiągnąć lepsze efekty w e-biznesie, zastanawiamy się dlaczego naszą stronę odwiedza coraz mniej osób, a stosowane przez nas metody wydają się już nie działać tak jak dawniej. W takich sytuacjach zawsze można liczyć na GreenWeb.

Dzięki rzetelnej analizie danych, świeżym pomysłom, ogromnemu zaangażowaniu i wykonywaniu zadań z pasją, biznes znów wraca na dobry tor, a efekty współpracy zaskakują fantastycznymi wynikami. Gorąco polecam GreenWeb!

Rafał Okułowicz, Właściciel - Poradnik Ogrodniczy

Zdecydowanie polecam agencję GreenWeb do poprowadzenia kampanii SEO, obsługi newsletterów oraz naszego konta w mediach społecznościowych. Od rozpoczęcia współpracy nasze wyniki mocno się poprawiły.

Paweł Ficek, Dyrektor Rynku - Target

easy surf shop referencje

Z firmą Green Web współpracujemy od 3 lat. Dzięki systematyczności działań i profesjonalnemu podejściu, wyniki organicznego wyszukiwania domeny naszego sklepu rosną z roku na rok. Przejrzyste raportowanie oraz prezentacja efektów pozwalają nam na analizę danych i śledzenie zmian. Natomiast dzięki otwartości na dyskusję i gotowości na wprowadzanie ulepszeń, mamy możliwość dynamicznego implementowania nowych rozwiązań. Dodatkowo miły kontakt i sympatyczna atmosfera dopełniają obraz dobrej współpracy. Z czystym sumieniem możemy polecić firmę Green Web jako godnego zaufania partnera biznesowego.

Bartek Grzesiek, Właściciel - EASY SURF

Ksero A0 Poznań referencje

Zespół Drukarni Cyfrowej Ksero A0 składa serdeczne podziękowania za
kreatywną współpracę na najwyższym poziomie nieprzerwanie od 3 lat. Bardzo doceniamy jakość, profesjonalizm i duże zaangażowanie w
powierzone firmie GreenWeb projekty.

Kluczowym jest dla nas zdecydowanie indywidualne podejście do klienta, którego próżno szukać u innych agencji nastawionych na ilość klientów, a nie na jakość świadczonych usług. Warto podkreślić, że GreenWeb zawsze szybko reaguje na pomysły Zleceniodawcy, kompetentnie dokonuje ich oceny i realizuje wszystkie wzajemne ustalenia sprawnie i bezkonfliktowo.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z obsługi, a tym samym mamy przyjemność
zarekomendowania firmy GreenWeb jako partnera godnego polecenia.

Marcin Wiśniewski, Właściciel - Ksero A0

bristol busko logo

Hotel Bristol Art&Medical Spa współpracuje z agencją GreenWeb nieprzerwanie od 2017 roku, od początku powierzając im działania nad pozycjonowaniem strony naszego hotelu bristolbusko.pl oraz prowadzeniem kampanii w Google Ads.

Zespół GreenWeb od początku profesjonalnie podszedł do naszej współpracy, dzięki ich wiedzy stale skutecznie zwiększamy nasze zasięgi w Google.

Możemy polecić firmę GreenWeb każdemu, komu zależy na zwiększeniu widoczności swojej strony w internecie oraz profesjonalnym podejściu do klienta.

Wojciech Tworek, Dyrektor Generalny - Bristol Art&Medical SPA

Kalimba referencje

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z GreenWeb. Pani Marta to osoba bardzo kompetentna, słowna i terminowa. Podczas całej naszej współpracy wszystkie problemy i wątpliwości rozwiązywane były w mig!

Natka Luniak, Właściciel - Kalimba

dieta eliminacyjna referencje

Za każdym razem kiedy mam problem z moją stroną GreenWeb od razu znajduje rozwiązanie. Ich zaangażowanie było ogromną pomocą kiedy moja strona spadła w wynikach wyszukiwarki. Dzięki wspólnej pracy i wdrożeniu zaproponowanych przez GreenWeb rozwiązań udało się znaleźć przyczynę i przywrócić ruch na stronie oraz poprawić pozycję strony w wyszukiwarce.

Doceniam profesjonalne podejście do klienta, a także merytoryczną wiedzę oraz to, że potrafią bezbłędnie dobrać narzędzia aby skutecznie rozwiązań problem. Współpracuję z GreenWeb od wielu lat. Pomagali mi zarówno przy tworzeniu strony jak i później w jej pozycjonowaniu i optymalizacji. Uważam, że taki specjalista jest niezbędny, jeśli na poważnie myśli się o prowadzeniu własnej strony czy bloga.

Joanna Dronka-Skrzypczak, Właścicielka - Dieta Eliminacyjna

Bardzo dziękuję firmie GreenWeb za nieocenioną pomoc w promocji mojego pensjonatu. Polecam współpracę z firmą ze względu na fachowość, doskonały kontakt i niezwykłe zaangażowanie i pomoc.

Halina Chojka, Właścicielka - Górzynianka

Transeo referencje

GreenWeb polecam w 100%, zawsze do każdego projektu podchodzą z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Daniel Trun, Właściciel - Transeo