Co robimy?

Nasze usługi skierowane są przede wszystkim do średnich i dużych sklepów internetowych, dla których najczęściej prowadzimy kompleksową obsługę marketingową w sieci. W jej skład wchodzi pozycjonowanie, obsługa kampanii w Google Ads, obsługa kampanii e-mail marketingowych i wdrażanie systemów marketing automation oraz obsługa kont w Mediach Społecznościowych i kampanii w Facebook Ads.

Od pluszaków po deski windsurfingowe, hantle, nawozy ogrodnicze, sejfy i e-booki – współpracowaliśmy z wieloma sklepami internetowymi. Każdy z nich stawiał przed nami nowe, wyjątkowe wyzwania. Wszystkie sprowadzają się jednak do jednego – wzrostu i sprzedaży.

kim jesteśmy?

Początki marki GreenWeb sięgają 2015 roku. To wtedy Marta Tysowecka rozpoczęła działalność, początkowo jako freelancer, świadcząc samodzielnie usługi SEO dla stron internetowych.

Obecnie naszą markę tworzą przede wszystkim dwie osoby – Marta, odpowiedzialna za SEO i inbound marketing oraz Kasia, odpowiedzialna za lead generation i media społecznościowe.

Jesteśmy specjalistami w dziedzinie e-Commerce, których celem jest pozyskiwanie nowych klientów poprzez SEO, content marketing i media społecznościowe.

zaufali nam