Skuteczne pozycjonowanie

Pozycjonowanie ma ogromne znaczenie w obecnym marketingu, to nadal jeden z głównych kanałów do promowania swoich usług. Dzięki wysokim pozycjom mamy szansę na zdobycie wielu nowych klientów. Pierwszym krokiem do sukcesu jest dobranie odpowiednich słów kluczowych, adekwatnych do branży czy oferowanych produktów. Jeśli zdecydujecie się na pozycjonowanie swojej strony, dobrze wybierzcie osobę lub firmę do tego zadania. Merytoryczna wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim odpowiedzialność – to kluczowe cechy, które pozwolą pokonać konkurencję i zajmować szczyty wyników wyszukiwań.

pozycjonowanie
pozycjonowanie

Warto być widocznym

Czy wiesz, że każdego dnia co czwarta osoba w Polsce szuka czegoś w Google? To średnio 12 milionów zapytań dziennie kierowanych do tej wyszukiwarki z naszego kraju. Te dane potrafią zawrócić w głowie, jednocześnie pokazując nam jak duże znaczenie ma to, aby Twoja strona była dobrze widoczna w wynikach wyszukań.

Kompleksowa obsługa Twojej strony

Stawiamy na transparentność i pełną współpracę. Zobacz w jaki sposób pracujemy dla Ciebie

Konsultacje SEO

Masz pytania dotyczące optymalizacji i pozycjonowania swojej strony? Jesteśmy tu, aby Ci pomóc

Link Building

Dobierzemy i zrealizujemy optymalną strategię budowania profilu linków dla Twojej strony

Dobór słów kluczowych

Na podstawie analizy jesteśmy w stanie dobrać najlepsze słowa kluczowe dla Twojej strony

Content Marketing

Content is King – zostań królem contentu w swojej branży

Optymalizacja

Wykonamy optymalizację Twojej strony najlepiej jak potrafimy

Analiza i Raportowanie

Na bieżąco analizujemy efekty naszych działań i dostarczamy aktualne raporty dla naszych Klientów

Dlaczego GreenWeb?

  • Dopasowane słowa kluczowe – zanim zaczniemy pozycjonowanie dobierzemy wspólnie odpowiednie dla działalności firmy słowa kluczowe. Ponadto jako jedyni oferujemy pozycjonowanie dodatnie. Jesteś ciekaw o co chodzi? Zapytaj doradcę!
  • Własny opiekun – każdy z naszych klientów otrzymuje swojego własnego opiekuna, który zawsze służy pomocą i zawsze odpowie na wszystkie, nawet te najbardziej techniczne, nurtujące pytania związane z pozycjonowaniem.
  • Optymalizacja w cenie – drugim krokiem po dobraniu odpowiednich słów kluczowych jest optymalizacja strony. Opłaty za tą usługę? Brak! Prowadzisz firmowego bloga? Będziemy na bieżąco dbać o jego dobrą optymalizację. Możemy także poprowadzić go za Ciebie – wystarczy, że poinformujesz doradcę o takiej potrzebie a przygotujemy specjalnie dopasowaną ofertę.
  • Działamy bezpiecznie – jesteśmy na bieżąco i wiemy, w którym kierunku zmierza Google – i na pewno nie jest to kierunek masowego pozyskiwania linków i tworzenia SPAMU. Pracujemy przede wszystkim bezpiecznie i nowocześnie łącząc działania pozycjonujące z marketingowymi oraz PR’owymi.
  • Cena adekwatna do jakości – po prostu i bez ściemy. Jesteśmy skuteczni, jesteśmy bezpieczni, jesteśmy pracowici. Każdy nasz projekt to dla nas nowe wyzwanie, a my lubimy mierzyć wysoko! Nasza praca nie zaczyna się o 8 i nie kończy o 16. Nasze projekty to nasze pasja, bo kochamy to co robimy!
  • Jesteś na bieżąco – dostajesz od nas dostęp do systemu sprawdzania pozycji, dzięki czemu na bieżąco będziesz mógł kontrolować postępy, ale mimo to dodatkowo…
  • Wysyłamy raporty – comiesięczne i dokładne. Oprócz wyników w pozycjonowaniu omawiamy w nich ruch na stronie przy pomocy Google Analytics oraz raportujemy nasze działania.
  • Rekomendacje – ponadto jesteśmy jedyną firmą, która w swojej ofercie posiada sprawny system rekomendacji, dzięki któremu możemy pozycjonować Twoją stronę zupełnie za darmo. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz do nas.