Kim jesteśmy?

GreenWeb to zespół młodych, pełnych pasji osób, ekspertów w dziedzinie marketingu internetowego. Nasza praca nie jest schematyczna. Każdy nowy projekt to dla nas nowe wyzwanie, nowa koncepcja, nowe pomysły i nieszablonowa realizacja. Nie skupiamy się na pozycjonowaniu pojedynczych słów kluczowych – skupiamy się na pozyskiwaniu nowych klientów dla Twojego biznesu.

 

Każdemu Klientowi możemy zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

  • Dbamy o Ciebie, Twoich Klientów oraz o Twoją firmę.
  • Posiadamy szeroką wiedzę oraz doświadczenie w marketingu internetowym: kampaniach PPC, pozycjonowaniu czy obsłudze kont w Social Mediach.
  • Jesteśmy elastyczni – do każdego Klienta i każdego problemu jesteśmy w stanie podejść w sposób indywidualny, dostosowując możliwości do Twojego budżetu oraz wymagań.
pozycjonowanie stron

GreenWeb - Analityczne Umysły

Nasza codzienność to analiza – ruchu na stronie, konwersji, rynku, branży, konkurencji i zachowania klientów. To ich posunięcia i zachowania wpływają na naszą pracę i działania oraz stale zmieniają nas i nasze podejście. Nieważne, czy prowadzisz mały, lokalny biznes czy duży sklep internetowy – znajomość zachowania klientów jest kluczowa.

Pozwól nam pomóc Ci rozwinąć swój biznes w internecie!

pozycjonowanie
876 Wysłanych Ofert
277 Ukończonych Projektów
628 Kubków Kawy
9657 Słów w TOP10