Growth Hacking

Posiadasz stronę internetową? A może jesteś właścicielem sklepu internetowego? Cieszy się ona popularnością? A może chciałbyś aby odwiedzało ją jeszcze więcej internautów? Chciałbyś pewnie przede wszystkim aby użytkownicy dokonywali konwersji, a strona spełniała stawiane jej wymagania. Reklama w tradycyjnych mediach nie przynosi już korzyści oraz – przede wszystkim – nie jest mierzalna. Trzeba rzucić się w wir internetu. Pamiętaj jednak, że inni już to robią i zawsze musisz być o krok przed nimi. Połączmy razem w spójną całość działania z zakresu SEO, SEM, Mediów Społecznościowych, Content i E-mail Marketingu oraz inne, niekonwencjonalne działania marketingowe w internecie.

pozycjonowanie
pozycjonowanie

Kim jest Growth Hacker?

Wbrew powszechnemu uznaniu nie jest to osoba, która zajmuje się działaniami w mediach społecznościowych. Growth Hacker jest to bowiem osoba, która dzięki doskonałej znajomości marketingu i analityki internetowej potrafi wykorzystać zarówno stare jak i nowe, niekonwencjonalne metody i działania by pozyskać jak najwięcej nowych klientów dla Twojego biznesu. Growth Hacker to osoba kreatywna, nie bojąca się nowych wyzwań, która w każdym biznesie będzie potrafiła znaleźć nowy kanał, by dotrzeć do Twojego potencjalnego klienta.

 

Co możemy Ci zaoferować?

SEO/SEM

Działasz już od dawna, ale żadna nowa strategia marketingowa nie przynosi efektów? A może jesteś dopiero na początku swojej drogi i chcesz od podstaw zaplanować swoje działania w Internecie? Czegokolwiek szukasz – dobrze trafiłeś.

Social Media

Wiesz, ile ludzi jest już na Facebooku? Prawie połowa Polaków ma tam już swoje konto. Niemożliwe jest zatem to, abyśmy nie trafili tam na Twojego potencjalnego klienta.

Content Marketing

Sam content to nie wszystko – tutaj potrzeba jeszcze dobrego marketingu. Nie wiesz jak się za to zabrać? Nie przejmuj się tym, przecież jesteśmy tutaj od tego, żeby Ci pomóc.

E-Mail Marketing

Zacznijmy od stworzenia bazy danych lub posegmentowania już gotowej. Później kreacja. Ważne, żeby była spersonalizowana! Potrzebujesz trochę naszej pomocy? Nie ma problemu!

pozycjonowanie stron Poznań