SEO/SEM. - GreenWeb

SEO/SEM.

Chęć bycia w TOP10 w wynikach wyszukiwania cieszy się wśród firm ogromną popularnością. Nic dziwnego, jest to nadal główny kanał pozyskiwania klientów. Bycie na czele wśród konkurencji, w tzw. „pierwszym kontakcie” to główny cel wielu przedsiębiorstw. Nierzadko inwestują oni ogromne pieniądze aby prześcignąć mocną konkurencję, ale opłaca się. Zyski z bycia na szczycie są dużo większe niż ostatecznie poniesione koszty.

Jednak pieniądze nie są kluczem do sukcesu w Google. W tym biznesie liczy się głównie wiedza i doświadczenie. Tutaj firmowy informatyk już nie wystarczy. Umiejętność przeprowadzenia rzetelnego audytu strony oraz jej prawidłowa optymalizacja, znajomość algorytmów wyszukiwarki, dobór odpowiednich słów kluczowych, zdolność kreatywnego myślenia, szybkie poruszanie się w internecie i wiedza o jego możliwościach – to tylko ogólne cechy dobrego pozycjonera.

A kampanie AdWords? Czy certyfikat z „centrali” to dostateczny dowód umiejętności?

Sprawdźcie wiedzę i doświadczenie swojego pozycjonera zanim rozpoczniecie współpracę.

Działania SEO/SEM

Co możemy Ci zaoferować?

Audyt strony

Nie jesteś pewny, czy w oczach Google Twoja strona dobrze rokuje? Działasz już od dawna, ale żadna nowa strategia nie przynosi efektów? A może jesteś dopiero na początku swojej drogi w internecie i chcesz znaleźć mocne i słabe strony swojego portalu internetowego? Czegokolwiek szukasz – trafiłeś idealnie.

Zobacz więcej

Optymalizacja

Każdy pozycjoner i specjalista od SEM powie, że optymalizacja to podstawa. Nie możemy zaprzeczyć. Od tego powinna rozpocząć się droga każdego z nas do poprawienia swojej widoczności w sieci.

Zobacz więcej

Pozycjonowanie

Persony stworzone? Słowa kluczowe dobrane? Strategia już jest? To do dzieła, czas zacząć się pozycjonować! A może jesteś dopiero na początku tej drogi? Żaden problem! Zacznijmy razem wspólną przygodę w pozycjonowaniu Twojej strony!

Zobacz więcej

Linki Sponsorowane

Potrzebna płatna reklama w Google? Jasne, możemy się tym zająć. Dobierzemy odpowiednie słowa kluczowe, zoptymalizujemy kampanię linków sponsorowanych i czujnym okiem będziemy doglądać efektów naszych prac.

Zobacz więcej

 

Zobacz całą ofertę

Jesteś zainteresowany działaniami SEO i SEM? Napisz do nas, chętnie pomożemy!

Comments are closed.